www.soudek.cz
Akce a koncerty | Kde nás najdete? | Rezervace |  facebook | Kontakt |
 
     
 
 
  
 
 
  
 
 
  
 
 
  
 
 
  
 
 
  
 
 
  
 
 
  
 
 
  
 
 
  
 
 
  
 
 
  
 
 
  
 
 
  
 
 
  
 
 
  
 
 
  
 
 
  
 
 
  
 
 
  
 
 
  
 
 
 
  
 
 
  
 
 
  
 

INFORMACE PRO KAPELY
  Poslední revize textu 22.11.2013
Na koho se obrátit? Parukářka, s.r.o. (IČ:25661043) ani Občanské sdružení Parukářka (IČ:26631750) nejsou provozovatelem Bunkru Parukářka.
Parukářka, s.r.o. pořádá koncerty většinou uvnitř v hospůdce nebo na přilehlém prostranství před hospůdkou.
 
Vladimír Gregůrek
Jednatel společnosti Parukářka, s.r.o.
tel. 776 366 410  
Další kontakty  
Chcete si zahrát v hospůdce nebo na prostranství před hospůdkou? Prosím, dohodněte se výhradně telefonicky s provozovatelem hospůdky. Nabídky zasílané e-mailem od různých agentur a manažerů kapel zásadně nereflektujeme.
Chcete uspořádat koncert nebo akci v parku nad hospůdkou? V tomto případě nepotřebujete žádný souhlas provozovatele neboť park je veřejné prostranství. Pořádání akcí je však nutné v souladu se zákonem oznámit MČ Praha 3
Odkaz na webu Zašlete-li nám link nebo obrázek plakátu na vaši akci pořádanou na Parukářce, rádi ji zveřejníme
Jak se na Parukářku dostanete? Hospoda Parukářka nemá adresu. Není zde žádná ulice, protože hospůdka je umístěna na okraji parku Parukářka, na Vrchu svatého kříže. Dostanete se sem tramvají č. 5, 9, 26 nebo autobusem č. 136 když vystoupíte na Olšanském náměstí. Za hotelem Olšanka se musíte dát nad nadchod. Kopec, na němž hospůdka stojí, je sevřen ulicí Olšanskou, Lupáčovou a Jeseniovou. Hospodu naleznete vyznačenou na této mapě.

Autem se na Parukářku můžete dostat pouze přes zákaz vjezdu a to stezkou pro pěší a pro cyklisty. Příjezd je Sauerovou ulicí. Ke vjezdu je nutné povolení.


Copyright 1998-2015  ©   Lubomír Soudek
Občanské sdružení Parukářka & Parukářka, s.r.o.
xx
 Občanské sdružení Parukářka
 
 Předpověď počasí
 
 Akce a koncerty
Žižkovská smršť 2015

Nedělní koncerty na Parukářce

Žižkovské pivobraní 2015

   Občanský zpravodaj


  Podporují nás

 
 MF DNES
Slavná Parukářka se má bourat, postaví novou
V žižkovské hospůdce Parukářka na Vrchu Svatého Kříže odpočítávají hodiny, kdy budou muset provoz ukončit. Městská část Prahy 3 rozhodla, že bude celá stavba srovnána se zemí. Na místě má vyrůst nové občerstvení. Pět a půl tisíce lidí, kteří podepsali petici, však se změnou nesouhlasí.
Předmětem sporu mezi radnicí Prahy 3 a majiteli Parukářky se stala přilehlá bouda, která byla vystavěna bez stavebního povolení, a pronájem záchodků. Majitel se hájí tím, že podle zákona na tento typ stavby povolení není třeba, stačí pouze oznámení stavebnímu úřadu, které učinil.
"Domnívám se, že Parukářka je polohou a oblíbeností lukrativní, a to vzbuzuje zájem investorů, což chce radnice využít," řekl současný provozovatel Vladimír Gregůrek. Radnice to popírá s tím, že by ráda na místě vystavěla nové, vyhovující občerstvení .

... napsala mimo jiné 2.10.2004 MF Dnes   Prohlášení
Trestní zákoník umožňuje podle § 188a odst.2b stíhat umělce, tvůrce nebo majitele internetových stránek za propagaci drog ve svých dílech:
"Kdo pomocí tisku, filmu, rozhlasu, televize nebo internetu podněcuje a svádí jiného k braní zakázaných drog, může být potrestán až pěti lety odnětí svobody", praví se v novele trestního zákona, který schválily obě komory parlamentu, a podepsal tehdejší prezident Václav Havel.
V praxi by tak doslovné dodržování tohoto zákona mohlo znamenat postih umělců, kteří ve svých dílech třeba i oslavným způsobem pracují s fenoménem nelegálních narkotik.
       Z tohoto důvodu prohlašuje- me, že pokud Vám některé obrázky na těchto stránkách budou připomínat marihuanu, nemají Vás nabádat k jejímu kouření. Jedná se pouze o technické konopí. Protože jsme horolezecká hospoda, ctíme tradice našich předků horolezců, kteří splétali svá lana z konopných provazů.

Nejčtenější články:

Žižkovské Pivobraní 2015
Žižkovské Pivobraní 2014
Knižní slavnost ParukářkaBook 2014
Parukářka - jiný svět nad Žižkovem
Parku Parukářka hrozí další betonování
Co má s hospůdkou společného bunkr
Karel Čapek - Vrch svatého Kříže (1925)


Kdo jsme:

Občanské sdružení Parukářka
Parukářka, s.r.o.
Bunkr Parukářka

Sociální sítě:

Facebook - Chat serveru Parukářka
Facebook - Koalice Parukářka
Facebook - Referendum Parukářka


Facebokářka