1

Tento článek byl aktualizován 7.6.2020


Žižkovské pivobraní 2020

Tradiční Žižkovské pivobraní se na Parukářce konalo vždy první červnový víkend. Letos tomu zřejmě zabránil nejen COVID19. Nechme se překvapit, zda se uskuteční příští rok nebo třeba po volbách (?)

Nicméně. Hospůdka s občerstvením má otevřeno podle standardní otevírací doby. Na čepu je Plisner Urquell, Radegast, Gambrinus 10°, Kozel 11° a Žatec 12°.


Pivní slavnosti na Parukářce bývají jiné

Na tento festival klidně můžete vyrazit i s dětmi. Nejedná se totiž o žádný festival typu Octoberfest ani jiné jemu podobné velkokapacitní festivaly. V parku na Vrchu sv. Kříze se nachází pouze stánky třiceti vybraných vystavovatelů z řad českých pivovarů a minipivovarů s bohatou nabídkou piv i pivních speciálů. Akce není cílená na pivaře zaměřené na spotřebu ale spíše na degustaci.

Stánky na pivobraníFestival na Parukářce je originální

Každoročně se zde setkáváme se speciální nabídkou pšeničných, výčepních, bylinných či kvasnicových piv. Nechybí ani portery, ležáky, piva se sníženým obsahem alkoholu či různé delikatesy vhodné ke konzumaci piva. Žižkovské pivobraní na Parukářce patří nejen k nejnavštěvovanějším akcím, které Městská část Praha 3 pořádá, ale také k těm nejzdařilejším. Připraveny totiž jsou různé exhibice, zajímavé workshopy pro děti i pro dospělé, soutěže a poutavý hudební program.

Stánky na pivobraní
Informace pro vytavovatele

Občanské sdružení Parukářka není pořadatelem této akce.

Bližší informace Vám poskytne Odbor vnějších vztahů a komunikace Městské části Praha 3

Více na: www.praha3.cz

Stánky na pivobraní